Зовнішній CD/DVD привід NOLYTH для ноутбуків та ПК: USB 3.0/USB C, +/-RW, SD/TF, 2 USB порти (R3391)
Опис - Зовнішній CD/DVD привід NOLYTH для ноутбуків та ПК: USB 3.0/USB C, +/-RW, SD/TF, 2 USB порти (R3391)
Зовнішній CD/DVD-привід NOLYTH – це портативний оптичний пристрій, призначений для читання та запису CD/DVD-дисків, який підключається до комп'ютера або ноутбука через USB-порт. Він стане в нагоді, якщо ваш комп'ютер не має вбудованого оптичного приводу або якщо ви хочете мати портативний пристрій для роботи з дисками.
Зовнішній привід CD/DVD NOLYTH є не тільки зовнішнім приводом DVD, але також може використовуватися як концентратор. Цей DVD-привід оснащено 1 портом SD-карти, 1 портом TF-карти та 2 портами USB.
Зовнішній привід компакт-дисків NOLYTH живиться від порту USB Type-C/USB, просто підключіть мікро-USB до задньої панелі цього приводу компакт-дисків і підключіть порт USB Type-C/USB до порту USB C/USB вашого комп’ютера, і цей DVD-привід для ноутбука буде виявлено. Вставте диск у наш CD DVD-привід, він відтворюватиметься автоматично, не потрібно встановлювати програмне забезпечення для налаштування драйвера DVD. ( ПРИМІТКА: у комп’ютерній системі має бути програмне забезпечення для відтворення.)
Після встановлення цього DVD-програвача для ноутбука вставте компакт-диски/DVD-диски в цей зовнішній привід для ноутбука. Ви зможете використовувати програмне забезпечення для відтворення, запису та копіювання для виконання різних завдань, таких як перегляд DVD-фільмів, запис/копіювання компакт-дисків і DVD-дисків, встановлення програмного забезпечення/системи/ігор, резервне копіювання даних на диски тощо. Цей зовнішній записувач CD/DVD підтримує CD¡ÀR/DVD-RW/DVD¡ÀR/CD-ROM/DVD-ROM/DVD-R DL/VCD-ROM/DVD+/-RW.
Зовнішній дисковод NOLYTH CD ROM оснащений високошвидкісним шнуром передачі даних USB C, максимальною швидкістю до 10 Гбіт/с і стабільною продуктивністю з високою відмовостійкістю. У цьому приводі компакт-дисків використовується унікальна інтелектуальна технологія запису, максимальна швидкість читання DVD-ROM 8X і максимальна швидкість читання CD-ROM 24X, максимальна швидкість запису CD-R 8X і максимальна швидкість запису DVD¡ÀR 8X. Цей CD/DVD-привід для ноутбука оснащений абсолютно новим чіпом і потужною можливістю виправлення помилок.
Зовнішній CD-DVD-привід NOLYTH для ноутбука сумісний із мультиОС, включаючи Windows 11/10/ 8.1/ 7/ XP, Linux і всі версії Mac OS, тому ви можете використовувати цей USB-DVD-привід майже на всіх комп’ютерах, включаючи MacBook Pro/Air, iMac, Mac Mini, ноутбуки та настільні комп’ютери з Windows ( ПРИМІТКА: цей оптичний привід не підтримує Chromebook, телевізор, планшет, iPad, мобільні телефони, проектори, вантажівки та легкові автомобілі).
Особливості:
Вага упакування: 500 г
Кількість шт в упакуванні 1
Операційна система Linux, Windows, Mac OS
Інтерфейс USB 3.0 Type C, USB 3.0
Швидкість запису оптичного накопичувача 8x
Вказівки з експлуатації: Не можна відкривати або модифікувати продукт - Не розбирайте пристрій і не намагайтеся виконати його обслуговування. Не допускайте потрапляння рідини в середину виробу. Порушення правил експлуатації може призвести до втрати можливості експлуатації обладнання та втрати гарантії.
Характеристики - Зовнішній CD/DVD привід NOLYTH для ноутбуків та ПК: USB 3.0/USB C, +/-RW, SD/TF, 2 USB порти (R3391)
| Основні | |
|---|---|
| Інтерфейс | USB |
| Бренд | NOLYTH |
| Доставка | Готовий до відправлення; Доставка в магазини ROZETKA |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Напруга, В | 12 |
| Швидкість запису | 8х; 24х; |
| Матеріал | Метал + пластик |
| Гарантія | 1 місяць |





