Штангенциркуль цифровий HAZET (150 мм) (2154N-20)

-671 грн Акція
Штангенциркуль цифровий HAZET (150 мм) (2154N-20)

Наявність: Немає в наявності

Товар відсутній на складі

Опис - Штангенциркуль цифровий HAZET (150 мм) (2154N-20)

Коли мова йде про щось дійсно стоїть і надійному, мені на думку спадає Hazet - ось де чудовий немцкого інструмент вищої категорії якості і довговічності.
Hazet і Німеччина - як близнюки брати, синоніми дійсного і німецького.
За свої 145 років цей знаменитий світовий виробник справжнього професійного інструменту не тільки не постарів - сьогодні Hazet найпотужніший виробник інструменту у всій Європі, дійсно №1 як за якістю так і за своїми маркетинговим досягненням.

    
По-перше,
Hazet  все-таки в першу чергу виробляє інструмент для автосервісу, а не широку гаму для індустрії і господарські товари, як багато.
    
По-друге, в програмі дуже багато спеціального інструменту для авторемонту, причому дуже якісного і високотехнологічного.
    
По-третє (і це мабуть головне), Hazet більше 90% своєї програми виробляє за повним циклом виробництва саме в самій Німеччині - починаючи від заготовок і закінчуючи готовим твором.
    
Ви б знали, як
Hazet відстежує поломки або дрібні зауваження по інструменту (і швидко реагує) - нам це знайоме зі звітів по гарантії.
    
І четверте -
Hazet не стоїть на місці - а дуже динамічно розвивається, примудряючись швидко реагувати на мінливий попит на ринку, не втрачаючи при цьому головного - вищого практично ідеальної якості.

Інструмент і спецінструмент Hazet офіційно омологований світовими автовиробниками в тому числі такими грандами як Mercedes, VAG. BMW. Ось де дійсно відмінний інструмент.

Характеристики - Штангенциркуль цифровий HAZET (150 мм) (2154N-20)

Основні
Додаткові характеристики Діапазон вимірювання до 150 мм З глибиноміром Переключити з мм на дюйм Інтерфейс даних RS 232 C для збору даних On-Off перемикач Виготовлений з нержавіючої сталі Пластикові вікна DIN 862 Загальна довжина: 234 мм
Країна реєстрації бренду Німеччина
Країна-виробник товару Німеччина
Призначення Вимірювання довжини
Робоча довжина 15 см
Тип Штангенциркулі
Виробник HAZET
Доставка/Оплата Безкоштовна доставка
Матеріал Сталь
Вага 0.3 кг
Гарантія 12 місяців

Відгуки - Штангенциркуль цифровий HAZET (150 мм) (2154N-20)

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук